Agencja interaktywna NuOrder

Nasza agencja interaktywna specjalizuje się w kampaniach zintegrowanych, których kręgosłupem jest digital - integrujemy go z ATL'em, mediami i Social Media. 

Produkujemy serwisy (RWD), aplikacje mobilne, gry, spoty wideo do Internetu i TV.

Misją naszej agencji interaktywnej jest wspieranie marek poprzez realizację zintegrowanych kampanii opartych gł. o digital, który integrujemy z ATL'em, mediami interaktywnymi i Social Media.

 

W naszej agencji oferujemy kompleksową obsługę w w/w obszarach. Najlepszą rzeczą jaką można nam zlecić są kampanie zintegrowane łączące wszystkie w/w obszary. To właśnie nasze kompetencje w zakresie integracji działań najbardziej cenią nasi klienci.

Agencja posiada działy strategii, produkcji interaktywnej i animacji, mediów, Social Mediów.
Mamy szerokie doświadczenie w dużych aktywacjach i wykorzystaniu takich mechanizmów jak loterie i konkursy, współpracy z blogerami i Influencerami czy oficjalnych kampaniach na forach internetowych. 

Wierzymy, że marki potrzebują wiarygodnych partnerów, którzy rozumieją ich biznes i będą stanowić długoterminowe wsparcie w obszarach digital, mediów interaktywnych i Social Media.
To, co cenią w nas klienci, to doradcze podejście do wyzwań marketingowych i umiejętność budowania synergii działań. Michał Siejak, CEO NuOrder

 

Właściciel agencji

Jako zarząd agencji czujemy się w pełni odpowiedzialni za efekty realizowanych przez nasz zespół kampanii.
Robimy wszystko, by być najbardziej rekomendowaną agencją interaktywną na rynku.

Michał Siejak

Założyciel i dyrektor zarządzający w agencji interaktywnej NuOrder.  
Prelegent konferencji i spotkań marketingowych oraz autor wielu artykułów dotyczących działań interaktywnych i rekomendacyjnych.

Klienci cenią jego konsultacyjne i doradcze podejście do zagadnień marketingowych i biznesowych.

Realizował projekty łączące ATL, digital, Social Media i działania mediowe m.in. dla takich klientów jak: Amica, Amol, AVIVA, Bakoma, Bayer, Big Star, Bosch, CEDC, Danfoss, DoppelHerz, eSKY, Flugger, Herbapol, Johnson-Johnson, Energa, Maspex, Ministerstwo Finansów, Ministerstwo Rozwoju, Nivea, Polpharma, PZPN, Unilever, Wonga.