Agencja interaktywna z kampanią zintegrowaną dla marki Kabos

Agencja interaktywna NuOrder zajmuje się kompleksową obsługą marketingową Kabos - producenta lakierów hybrydowych i kosmetyków do pielęgnacji dłoni.

Kabos to polski producent lakierów hybrydowych. Ambasadorką marki jest Ewa Farna.

Kabos powierzył agencji NuOrder zbudowanie strategii komunikacji marki na 2019 rok, a także kompleksowe zarządzanie marką, Key Visual i brandbook, kreację, kampanie zasięgowe i sprzedażowe. Agencja zajmie się również budowaniem sprzedaży online, prowadzeniem zintegrowanych działań marketingowych i serii taktycznych akcji promocyjnych i sprzedażowych.

Inwestorem marki Kabos jest fundusz Mespila Investments Limited, który zarządza aktywami o łącznej wartości ok. 300 milionów euro.

„Cieszymy się, że znaleźliśmy kompetentnego partnera, z którym będziemy mogli sprawnie budować markę Kabos i błyskawicznie skalować biznes.”

mówi Wojciech Przybyła, prezes Kabos Sp. z o.o., Investment and Business Development Manager Thumos Capital.

Agencja zajmie się również budowaniem sprzedaży online, prowadzeniem zintegrowanych działań marketingowych i serii taktycznych akcji promocyjnych i sprzedażowych.

Nowy spot TV dla Da Grasso

Agencja interaktywna NuOrder kontynuuje współpracę z największą polską franczyzową siecią pizzerii Da Grasso. Odpowiadamy za produkcję już trzeciego spotu w ramach wypracowanej przez nas platformy komunikacji "Rodzina Da Grasso".

Więcej >

MotoMega – platforma e-commerce do sprzedaży aut

NuOrder odpowiada za strategię wchodzącej na polski rynek marki, kreację i produkcję serwisu e-commerce. Agencja zaplanowała także zintegrowaną kampanię launchującą, opartą o działania programatyczne w digitalu, a także bezpośrednio wspierające sprzedaż.

Więcej >

Strona wizerunkowa i nowy e-commerce dla Herbapolu Lublin

Agencja interaktywna odpowiada za wdrożenie nowej strony wizerunkowej i sklepu internetowego oraz integrację z wewnętrznymi systemami firmy. NuOrder prowadzi także kampanię ongoing i odpowiada za stałą obsługę sklepu.

Więcej >