Nowy spot TV dla Da Grasso

Agencja interaktywna NuOrder kontynuuje współpracę z największą polską franczyzową siecią pizzerii Da Grasso. Odpowiadamy za produkcję już trzeciego spotu w ramach wypracowanej przez nas platformy komunikacji "Rodzina Da Grasso".

Nowy spot TV dla Da Grasso

 

Animowany spot 3D „Kto może zamówić na dagrasso.pl?” jest odpowiedzią marki na tzw. „nową normalność”, związaną z pandemią COVID-19. Wypracowana wcześniej przez NuOrder platforma komunikacji została dostosowana do obecnie panujących warunków. Tym razem członkowie rodziny Da Grasso spędzają czas w domu, wspólnie z tymi „których warto mieć blisko”.

Najważniejszym i zarazem najtrudniejszym elementem produkcji było jak najbardziej realne pokazanie produktu. Dlatego animacja została wzbogacona o specjalnie wykonane skany 3D najpopularniejszych rodzajów pizzy.

Spot trafił do telewizji jesienią, został wyemitowany we wszystkich największych stacjach. Za jego dystrybucję odpowiada dom mediowy Media Context.

NuOrder odpowiada także za całoroczną kampanię mediową Da Grasso (Search, Facebook, Programmatic). Jej celem jest dobudowanie zasięgów do flightów TV oraz bezpośrednie wsparcie sprzedaży w e-commerce, szczególnie ważne w warunkach lockdownu.

MotoMega – platforma e-commerce do sprzedaży aut

NuOrder odpowiada za strategię wchodzącej na polski rynek marki, kreację i produkcję serwisu e-commerce. Agencja zaplanowała także zintegrowaną kampanię launchującą, opartą o działania programatyczne w digitalu, a także bezpośrednio wspierające sprzedaż.

Więcej >

Strona wizerunkowa i nowy e-commerce dla Herbapolu Lublin

Agencja interaktywna odpowiada za wdrożenie nowej strony wizerunkowej i sklepu internetowego oraz integrację z wewnętrznymi systemami firmy. NuOrder prowadzi także kampanię ongoing i odpowiada za stałą obsługę sklepu.

Więcej >

Agencja NuOrder - kompleksowa obsługa social media Haribo

Agencja interaktywna NuOrder opracowała strategię marketingową popularnej marki żelków, odpowiada za jej profile na Facebooku i Instagramie, współpracuje z Influencerami oraz realizuje kampanię mediową.

Więcej >