Kampania Magnesium 300+ prowadzona przez agencję interaktywną NuOrder

Za launchem Magnesium 300+ – nowego preparatu magnezowego od firmy Boiron – stoi agencja interaktywna NuOrder.

Kampanię zintegrowaną dla Magnesium 300+ (preparatu magnezowego marki Boiron) poprowadziła agencja interaktywna NuOrder. Ambasadorką produktu przeznaczonego dla osób aktywnych i sportowców została trenerka Ania Lewandowska.

Agencja NuOrder opracowała kompleksowy plan wprowadzenia preparatu na rynek. Działania objęły stworzenie serwisu internetowego, przygotowanie strategii komunikacji, sesję fotograficzną i produkcję spotu reklamowego z Anią Lewandowską, kreację materiałów POS i infografik.

Kampania launchowa Magnesium 300+ to kolejny etap współpracy NuOrder z koncernem Boiron, po realizacjach dla innych marek z portfolio firmy, m.in. Oscillococcinum, Stodal, Drosetux. Wizerunkową kampanię zasięgową preparatu, która wsparła jego wejście do aptek, przygotował dział performance marketingu agencji.

Obsługa marketingowa marek farmaceutycznych to jedna ze specjalizacji NuOrder. Wśród dotychczasowych klientów agencji znajdują się m.in. firmy Bayer, GlaxoSmithKline, Polpharma, USP Zdrowie, Polpharmex, Valeant, Actavis, Gedeon Richter i marki takie, jak DoppelHerz czy Johnson & Johnson.

Nowy spot TV dla Da Grasso

Agencja interaktywna NuOrder kontynuuje współpracę z największą polską franczyzową siecią pizzerii Da Grasso. Odpowiadamy za produkcję już trzeciego spotu w ramach wypracowanej przez nas platformy komunikacji "Rodzina Da Grasso".

Więcej >

MotoMega – platforma e-commerce do sprzedaży aut

NuOrder odpowiada za strategię wchodzącej na polski rynek marki, kreację i produkcję serwisu e-commerce. Agencja zaplanowała także zintegrowaną kampanię launchującą, opartą o działania programatyczne w digitalu, a także bezpośrednio wspierające sprzedaż.

Więcej >

Strona wizerunkowa i nowy e-commerce dla Herbapolu Lublin

Agencja interaktywna odpowiada za wdrożenie nowej strony wizerunkowej i sklepu internetowego oraz integrację z wewnętrznymi systemami firmy. NuOrder prowadzi także kampanię ongoing i odpowiada za stałą obsługę sklepu.

Więcej >