Agencja interaktywna NuOrder dla marki Dotykacka - kampania zintegrowana i spot TV

NuOrder zrealizowała kampanię launchującą dla czeskiego dostawcy systemów kasowych online Dotykačka. Agencja interaktywna była odpowiedzialna za strategię brandu, kreację spotów radiowych i telewizyjnych oraz planowanie kampanii TV.

Kampania TV i radio dla Dotykačka

 

Agencja komunikacji zintegrowanej NuOrder zrealizowała kampanię launchującą dla czeskiego dostawcy systemów kasowych online Dotykačka. Odpowiadamy za strategię brandu na polskim rynku, kreację spotów radiowych i telewizyjnych oraz planowanie kampanii TV, emitowanej we wszystkich głównych stacjach.

NuOrder wygrała przetarg na opracowanie i realizację kompleksowych działań w ramach kampanii ATL. Opracowaliśmy strategię dla wchodzącej na polski rynek marki systemów kasowych Dotykačka. Naszym zadaniem była także produkcja spotów radiowych i telewizyjnych. Spot, oparty o antagonistyczny duet restauratora i przestępcy-ciamajdy, wkrótce trafi do największych stacji radiowych i telewizyjnych.

 

Zakup mediów realizował dom mediowy Media Context, a badania koncepcji przeprowadził ARC Rynek i Opinia.

Spółka Dotykačka to niekwestionowany lider wśród dostawców systemów kasowych na czeskim rynku. System jest przeznaczony dla małych i średnich firm przede wszystkim z sektorów gastronomii, zakwaterowania, handlu i usług.

Nowy spot TV dla Da Grasso

Agencja interaktywna NuOrder kontynuuje współpracę z największą polską franczyzową siecią pizzerii Da Grasso. Odpowiadamy za produkcję już trzeciego spotu w ramach wypracowanej przez nas platformy komunikacji "Rodzina Da Grasso".

Więcej >

MotoMega – platforma e-commerce do sprzedaży aut

NuOrder odpowiada za strategię wchodzącej na polski rynek marki, kreację i produkcję serwisu e-commerce. Agencja zaplanowała także zintegrowaną kampanię launchującą, opartą o działania programatyczne w digitalu, a także bezpośrednio wspierające sprzedaż.

Więcej >

Strona wizerunkowa i nowy e-commerce dla Herbapolu Lublin

Agencja interaktywna odpowiada za wdrożenie nowej strony wizerunkowej i sklepu internetowego oraz integrację z wewnętrznymi systemami firmy. NuOrder prowadzi także kampanię ongoing i odpowiada za stałą obsługę sklepu.

Więcej >